Logisztikai mérnök

Accell Hunland Kft.

A holland székhelyű Accell Group közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Európában a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be. A csoport 3000 munkavállalót foglalkoztat 18 országban világszerte. A termékeit közel 70 országban értékesíti.

A tószegi gyárból, amely 15 éve zöldmezős beruházásként indult, több mint 2,5 millió hagyományos és elektromos kerékpár gurult már ki. Jelenleg munkatársat keresünk

LOGISZTIKAI MÉRNÖK

munkakörbe.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

  • Kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Proaktivitás, kiváló problémamegoldás

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Raktározás folyamatának folyamatos fejlesztése

  • Belső logisztikai folyamatok felmérése és optimalizálása

  • Anyagmozgató eszközök optimális kihasználtságának biztosítása

  • Kapcsolattartás a szervezet más egységeivel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Stabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet

  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok

  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát juttassa elhozzánk.

ACCELL HUNLAND Kft.

5091 Tószeg, Parkoló tér 1.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Tószeg