Rendszermérnök (linux, voip)

ADERTIS Informatikai Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

Cégünk felhő alapú távközléssel, call center és ügyfélszolgálati rendszerek fejlesztésével foglalkozik.

Jelenlegi csapatunk bővítéséhez keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Linux rendszerek tervezése, telepítése, üzemeltetése (CentOS)

  • Optimalizáció, security

  • Felügyeleti eszközök üzemeltetése (Zabbix, ...)

  • Részvétel Asterisk rendszerek üzemeltetésében

  • Hibák keresése és elhárítása

  • Üzemeltetési dokumentációk írása, kezelése

  • Részvétel az infrastruktúra további fejlesztésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • DevOps szemléletmód

  • Informatikai rendszermérnöki tapasztalat (6+)

  • CentOS gyakorlat (5+)

  • IT biztonsági gondolkodásmód, ITIL alapok

  • SIP, VoIP ismeretek előny

  • IP hálózati ismeretek, OVNP, Mikrotik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Távközlési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, stabil háttér

  • Az ebédidő része a munkaidőnek

  • Nincs túlóra (kivétel katasztrófa, infra változtatás)

  • Nyugodt, barátságos légkör

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: 1133, BUDAPEST GOGOL utca 13.

Jelentkezési határidő: 2018. 10. 16.

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • XIII. kerület