Senior PL/SQL Fejlesztő

Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

A Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Az új munkatárs feladatai:

  • Sql és pl/sql alapú fejlesztések kivitelezése

  • Rendszerekben meglévő és új megoldások továbbfejlesztése és/vagy kialakítása,

  • Rendszerek bevezetésében történő aktív közreműködés,

  • Adatbázis oldali programozás PLSQL nyelven,

  • Relációs adatbázis-tervezés,

  • Fejlesztői tesztelés / Unit tesztelés,

  • SQL és PLSQL kód optimalizálás,

  • Code-review,

  • Migrációk tervezése, tesztelése, végrehajtása

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,

  • Oracle 11g, 12c magas szintű ismerete,

  • Legalább 2 éves Oracle fejlesztési területen eltöltött tapasztalat

  • SQL és PLSQL kód optimalizálásban szerzett tapasztalat

  • Analitikus szemléletmód, jó kommunikációs képesség

  • Adatmodellezési ismeretek

Személyiségbeli elvárások:

  • Proaktív, kezdeményező személyiség

  • Önálló gondolkodás

  • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

  • Jó problémamegoldás

  • Rendszerszintű gondolkodásmód

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Tranzakciós rendszerek ismerete,

  • Tapasztalat informatikai rendszerek tervezésében

  • Verzió követő rendszerek ismerete (SVN, GIT)

  • CI eszközök ismerete,

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Versenyképes juttatás

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye:

  • II. kerület, Budapest, Kapás utca 11-15.

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • II. kerület