Marketing Asszisztens

Magyar Mezőgazdaság Kft.

A Magyar Mezőgazdaság Kft., az ország legnagyobb agrárszaklapkiadó vállalata keres tehetséges, kihívásokat kedvelő

munkatársat.

Ha szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, ahol minden napra jut egy kis pezsgés és izgalom, legyen szó marketing kampányról, rendezvényszervezésről vagy egyéb operatív feladatról, akkor köztünk a helyed!

Feladatok:

  • a kiadó marketing csapatának tagjaként a feladatod lesz a havi és éves rendezvényeink szervezése, rendezvényeken a kiadó megfelelő megjelenésének a biztosítása

  • a kiadó saját termékeit népszerűsítő marketing kampányok kitalálása, megvalósítása, eredményének az elemzése

  • riportok és elszámolások elkészítése

Elvárások:

  • legalább 2-3 éves marketing tapasztalat (marketing kommunikáció, rendezvényszervezés)

  • online felületek és social csatornák használatában tapasztalat

  • Microsof Office programokat napi szinten használni kell

  • kiváló kommunikációs készség, kreativitás, csapatszellem, megbízhatóság

  • felsőfokú végzettség

  • legalább középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • érdekes és változatos munka

  • folyamatos kihívások

  • kellemes munkakörnyezet, családias hangulat

  • nagy múltú és biztos hátterű munkáltató

A fényképes önéletrajzot és a motivációs levelet fizetési igény megjelölésével várjuk.

Szakterületek

  • Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás