Pénzügyi Ügyintéző

Magyar Mezőgazdaság Kft.

A Magyar Mezőgazdaság Kft., az ország legnagyobb agrárszaklapkiadó vállalata keres tehetséges, kihívásokat kedvelő

munkatársat.

Feladat:

  • bejövő számlák egyeztetése, nyilvántartása (kifizetési határidők nyilvántartása)

  • utalás előkészítése, utalás

  • kimenő számlák elkészítése, egyeztetése, nyilvántartása (kifizetési határidők nyilvántartása)

  • megrendelők, szerződések nyilvántartása, nyomon követése

  • előleg-, végszámla elkészítése, nyilvántartása

  • kintlévőségek alakulásának nyomon követése, behajtása

  • naprakész nyilvántartás vezetése a pénz- és számlaforgalomról

  • bankszámlakivonatok ellenőrzése

  • könyvelés előkészítése

  • éves kimutatások készítése

  • a cég eszközállományának nyilvántartása

Elvárások

  • legalább 2-3 éves pénzügyi tapasztalat

  • Microsoft Office programokat napi szinten használni kell

  • precízség, pontosság, csapatszellem, megbízhatóság

  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • érdekes és változatos munka

  • folyamatos kihívások

  • kellemes munkakörnyezet, családias hangulat

  • nagy múltú és biztos háttérű munkáltató

A fényképes önéletrajzot és a motivációs levelet fizetési igény megjelölésével várjuk.

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció