Minőségirányítási Mérnök

77 Elektronika Kft.

A 77 Elektronika Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

(kód: 2018QA02)

pozícióba keres munkatársat a hazai piacon meghatározó egyéni orvosi műszerek és a világpiacon domináns orvosi labor műszerek minőségirányítási támogatására, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Munkakör célja:

  • IVD orvostechnikai eszközök fejlesztési és gyártási folyamatainak támogatása.

Fő feladatok:

  • termék fejlesztés támogatása;

  • műszaki dokumentáció kezelése, készítése;

  • részvétel kockázatelemzésekben (design, process FMEA);

  • termék gyártásának támogatása;

  • helyesbítő-, és megelőző tevékenységek koordinálása;

  • részvétel auditokon.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (minőségirányítási mérnök);

  • csapatmunkára való nyitottság;

  • jó kommunikációs-, és problémamegoldó készség;

  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat;

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt);

  • minőségirányítási rendszerek, szabványok ismerete (pl.: ISO 13485, ISO 9001, IVD direktíva).

Előnyt jelent :

  • FDA előírások és folyamatok ismerete;

  • orvosi műszer (MDD, IVD) fejlesztéssel, gyártással kapcsolatos tapasztalat;

  • folyamat validálásában szerzett tapasztalat.

Elvárt tapasztalat:

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt).

Amit cégünk kínál:

  • szakmai fejlődés lehetősége, változatos feladatokkal.

  • családbarát, modern munkakörnyezet.

  • évről-évre fejlődő, stabil magyar cég.

  • kiemelkedő mértékű Cafeteria juttatáscsomag.

Munkavégzés helye:

  • 1116 Budapest, Fehérvári út 98.

Jelentkezéseket várjuk, hivatkozással a pozíció kódra.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • XI. kerület