MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő nagyvállalat  teljesen új gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok

  • Az adott gyártási területhez tartozó minőségügyi (gyártási és vevői) mérnök csapat irányítása

  • A minőségügyi mérnökök támogatása a vevői minőségügyi tevékenység során – vevői reklamációk, auditok, selejtcsökkentés

  • Kapcsolattartás a vevőkkel a meglévő és az új termékeknél, az eredmények prezentálása a vevői auditok alkalmával

  • A minőségügyi mutatók, KPI-ok fejlesztése, javítása

  • Az irányítása alá tartozó mérnökök szakmai fejlődésének biztosítása, tréningek tervezése, koordinálása

  • Dokumentáció, riportok készítése, prezentálása a MNG felé

  • Társosztályokkal, menedzsmenttel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Több év autóipari gyártási és vevői minőségügy területén szerzett tapasztalat

  • Minőségügyi mérnökök közvetlen vagy szakmai irányításában szerzett tapasztalat

  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS 16949

  • Autóipari módszerek, dokumentációk ismerete: PPAP, 8D, 5 WHY, FTA

  • MS Office, SAP ismeret

  • Folyékony angol nyelvtudás, ( a német nyelvtudás előny)

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el a magyar- és az  angol nyelvű fényképes önéletrajzait!

Üdvözlettel:

István

Vancsa István

Ügyvezető Partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór