LEAN MÉRNÖK / CI KOORDINÁTOR

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő közel 2000 fős nagyvállalata bővülés alatt áll. A megnövekedett feladatok magával vonják a folyamatok fejlesztését. Hozzájuk keresünk kollégát a teljesen új gyáregységébe a következő feladatok elvégzésére:

Lean mérnök / CI Koordinátor

Munkavégzés helye: Mór

A feladatok leírása

  • Gyári értékáram térkép készítése és annak karbantartása;

  • VSM-ek alapján fejlesztési projektek végrehajtása;

  • Termelési folyamatok optimalizálása;

  • Gyári mutatószámok számítása és ezek alapján fejlesztési projektek véghezvitele (gépkihasználtság/kapacitás kihasználtság; működési költség/egyenértékes mutató);

  • LEAN/Six Sigma fejlesztési projektek önálló végrehajtása; az eredmények kimutatása és értékelése;

  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése;

  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése;

  • Gyártósori layout és a dolgozói munkafolyamatok tervezése lean szempontból;

  • KAIZEN Workshopok szervezése és moderálása;

  • Oktatások megszervezése, megtartása;

  • CI csoport képviselete nemzetközi beszámolókon (riportok készítése, a legjobb gyakorlatok prezentálása).

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek

  • Felsőfokú (főiskolai, vagy egyetemi) végzettség;

  • 2-3 év gyakorlat a Lean rendszer elméleti és gyakorlati alkalmazásában;

  • Aktív angol nyelvtudás.

Ideális pályázó

  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit partnerünk kínál

  • PiacI átlag feletti bérezés, juttatási rendszer

  • Feladatok, felelősségi körrel együtt! Azoknak javasoljuk, aki kreatívak, szereti a változatos munkakört és a lean iránt elkötelezettek!

  • Jó hír: a felsővezetés is a változást támogatja, így onnan is támogatást fog kapni.

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása (szakirányú képzések)

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre magyar- és az angol nyelvű szakmai önéletrajzait!

Üdvözlettel:

Vancsa István

Ügyvezető Partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór