GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő közel 2000 fős nagyvállalat  teljesen új gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete

  • Folyamatoptimalizálás, az ezzel kapcsolatos berendezések átépítésének elvégzése

  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba

  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk (több pozíció is nyitva van)!

  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

  • CAD program felhasználói ismerete

  • Proaktív munkavégzés

  • Határozott fellépés

Előny, de nem feltétel:

  • Autóiparban, ill. berendezésgyártásban szerzett tapasztalat

  • Hegesztési tapasztalat

Amit Megbízónk nyújt:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

  • Versenyképes jövedelem, juttatások,cafeteria, bejárási vagy albérleti támogatás

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása (szakirányú képzések)

  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre magyar- és idegen nyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel:

Vancsa István

ügyvezető partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság

Munkavégyés helye

  • Mór