BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnercégünk móri telephelyén lévő új 400 fős gyáregységbe jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Mór

A feladatok leírása

  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében;

  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete;

  • Beszállítói változások nyomon követése;

  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban;

  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése;

  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából.

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek

  • Felsőfokú műszaki végzettség;

  • Min.2-3 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat;

  • Termelésirányító-rendszer ismerete;

  • Angol vagy német nyelv magabiztosa ismerete;

  • Jó kommunikációs és szervező készség;

  • Határozott fellépés.

Amit Megbízónk nyújt:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

  • Versenyképes jövedelem

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása (szakirányú képzések)

  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a fényképes magyar- és idegen nyelvű szakmai önéletrajzait!

Üdvözlettel:

Vancsa István

ügyvezető partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Mór