Szállítási Vezető

Sprinter Futárszolgálat Kft.

Logisztikai csoportunkba

Szállítás Vezető

munkatársat keresünk.

Feladatok:

A szállítási folyamatok működésének biztosítása, fejlesztése, kontrollja

  • az optimális szállítási megoldások kidolgozása, működtetése

  • alvállalkozói kör menedzsmentje

  • új alvállalkozók felkutatása, szerződéskötés

  • napi szinten új ügyfelek szállításának indítása

  • alvállalkozók vezénylésének felügyelete, szerződések felülvizsgálata

  • napi kapcsolattartás a cég alvállalkozóival, munkatársaival a hatékony munkafolyamatok támogatása érdekében

  • a munkával kapcsolatban felmerült problémák hatékony megoldása

  • új kollégák kiválasztása, integrálása

  • szállítási osztály dolgozóinak vezetése, motiválása, minőségi és mennyiségi munka végzésének biztosítása

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség

  • csomaglogisztika, szállítmányozás és alvállalkozók menedzselésében szerzett  tapasztalat.

  • agilis, proaktív személyiség, logikus gondolkodásmód

  • pontos elemzőképesség, önálló munkavégzés

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszonyt

  • szakmai fejlődési lehetőséget, dinamikus csapatot

  • versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, dél-pest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát motívációs levéllel és bérigény feltüntetésével küldje el.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás