Gyártástámogató mérnök

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

Elektronikai termékeket gyártó Tolna megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező

munkatársat Szekszárdra.

Itt részt vehetsz a műszaki fejlesztésekben, hatékonyabb gyártóeszközök tervezésében és készít(tet) ésében. Ha vonz ez a feladat, és még németül is beszélsz, akkor olvass tovább!

A munkakörödhöz ilyen feladatok tartoznak majd:

  • Műszaki fejlesztések kezdeményezése

  • A géppark rendelkezésre állásának biztosítása

  • Műszaki támogatás nyújtása a termelés részére

  • Gyártóeszközök készítése / készíttetése

  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel

  • Műszaki dokumentációk feldolgozása, javítása

  • Gyártásoptimalizálás

  • Gyártási útmutatók készítése

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Gyártó cégnél, műszaki területen szerzett tapasztalat

  • Aktív kommunikációképes német nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Pontos, precíz, határidőre történő munkavégzés

  • Rendszerszintű és logikus gondolkodás, folyamatszemlélet

Előnyt jelent:

  •  Ha van tapasztalatod vállalatirányítási rendszer használatában!

Juttatások

Megbízónk pedig ezzel jutalmazza a munkádat:

  • Nagyvállalati környezet

  • Versenyképes jövedelem

  • Béren kívüli juttatások

  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

  • Jó hangulatú munkakörnyezet

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság

Munkavégyés helye

  • Szekszárd