Műszaki vezető (gyártó vállalat)

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

Világszabadalommal rendelkező, gépgyártó és géptechnológiai fejlesztésekkel foglalkozó vállalat, amely az általa fejlesztett és levédett technológiát Európában, Amerikában és Dubaiban, Szaud-Arábia, stb. piacain értékesíti. A hazai fejlesztő és gépépítő csapat vezetésére keresünk

Műszaki vezető

munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Felelős a műszaki projektek fejlesztéséért és fejlődéséért

  • A  műszaki osztály irányításáért (6-8 fő mérnök és technikus csapat)

  • Vezérlés technikus csapat munkájának irányítása, szakmai vezetése, napi feladatainak kiosztása

  • Műszaki hibák okainak feltárásában való részvétel, javíttatása

  • Az optimális műszaki tartalom kiválasztása

  • Kiadott alvállalkozói munkák folyamatos ellenőrzése (Hidraulika, vezérlés, stb.)

  • Műszaki dokumentációk, rajzok, gépkönyvek határidőre való átadása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Csapatirányításban szerzett vezetői tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Precíz munkavégzés

  • Agilis fellépés

  • Döntéshozatali képesség

  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

  • Felelősségvállalás és pro aktivitás a mindennapi munka során

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés (alapfizetés, Cafeteria, bónusz + cégautó megállapodás szerint)

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Barátságos munkakörnyezet, ahol érték a munkatárs

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság

Munkavégyés helye

  • Veszprém