SZAKÜZLET HÁLÓZATVEZETŐ - ZALA MEGYE

HABI Kft.

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó csapatába tapasztalattal rendelkező munkatársat keres

SZAKÜZLET HÁLÓZATVEZETŐ

beosztásba.

 Amit kínálunk:

  • átlag feletti diplomás fizetés, egyéni megegyezés alapján

  • alapbér feletti jutalékos bónusz rendszer

  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony

  • cafeteria, útiköltség támogatás

  • korszerű munkaeszközök (szolgálati gépjármű, notebook, okostelefon, szoftver előfizetések)

  • fiatalos, modern munkakörnyezet

Főbb feladatok:

  • szaküzletvezetők irányítása és kontrolállása

  • területi szaküzlethálózat készletgazdálkodásának a felügyelete

  • új munkatársak betanításában való közreműködés

  • területi értékesítési tervek meghatározása, végrehajtatása

  • értékesítési adatok feldolgozása, elemzése, stratégiai javaslatok kidolgozása

  • kapcsolattartás a meglévő kiemelt ügyfelekkel, illetve vevőkör bővítése

Szakmai elvárás:

  • felsőfokú kereskedelmi-, közgazdász-, szakmenedzser végzettség

  • vezetői gyakorlat

  • minimum 5 év kereskedelemben eltöltött gyakorlat

  • igényes munkavégzés, kreatív gondolkodás, innovatív hozzáállás

  • magas fokú szervező-, kommunikációs képesség

  • magabiztos megjelenés

  • „B” kategóriás jogosítvány

  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Országosan a HABI Kft. telephelyein.

Pályázható régió:

  • Zala megye

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2018. október 06-ig, a betölteni kívánt pozíció feltüntetésével kérjük elküldeni.

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem