Junior Sales Manager

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Amennyiben már kézhez kaptad a diplomádat, tudsz és szeretsz kommunikálni az emberekkel, és szívesen dolgoznál egy multinacionális cégnél, akkor küldd el nekünk az önéletrajzodat, hogy részt vehess induló Karrier Programunkban, amelynek végén vezetővé válhatsz.

Rád váró feladatok:

  • Egy új szakma elméleti és gyakorlati elsajátítása

  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység

  • Értékesítési célkitűzések elérése

  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk Neked:

  • Kiszámítható karrier lehetőség

  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás

  • Intenzív mentori támogatás

  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás

  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem

  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink Feléd:

  • Felsőfokú végzettség

  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség

  • Eredményorientáltság

  • Folyamatos fejlődésre való igény

  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Lépj velünk! Küldd el fényképes önéletrajzod!

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet

Munkavégyés helye

  • III. kerület