VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő közel 2000 fős nagyvállalat  teljesen új gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

 Vevői minőségügyi mérnök

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

  • A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása

  • A hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása, a bevezetett javító intézkedések felügyelete

  • Vevői reklamációk kezelése

  • A gyártási csoport minőségbiztosítás eszközökkel történő támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során

  • A folyamatdokumentációk aktualizálása

  • Vevői jóváhagyás megkérése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)

  • Minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat

  • Jó kommunikációs készség német nyelven

  •  Csapatmunkára való képesség

Amit Megbízónk nyújt:

  • Csapatmunkára való képesség

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

  • Versenyképes jövedelem és juttatások.

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása (szakirányú képzések)

  • Dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el a magyar- és német nyelvű önéletrajzait!

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór