Ipari kenőanyag értékesítő

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

Megbízónk egy nemzetközi vállalat, amely a világ egyik meghatározó kenőanyaggyártó vállalatának hivatalos magyarországi forgalmazója. Jelenleg a kelet-magyarországi ipari értékesítő munkatársukat keresünk.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek kezelése és potenciális ügyfelek, piaci lehetőségek felkutatása (ipari vállalatok köreiben)

  • Vevői igényfelmérés

  • Kenőanyag szállítási ajánlatok készítése, szerződéskötés

  • Kapcsolattartás az irodai sales support kollegákkal

  • Idővel kenéstechnikai szaktanácsadás

Elvárások:

  • Műszaki értékesítési tapasztalat - minimum 3 év

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

  • Csapatmunka és vevőorientáltság

  • Ipari területen, B2B értékesítési tapasztalat

  • Rugalmasság, új ismeretek gyors elsajátítása

  • MS Office programok erős felhasználói szintű alkalmazása

  • Felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent, de nem feltétel

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:  teljes Kelet-Magyarország

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat

  • Fejlődési lehetőség

  • Tapasztalatnak megfelelő fizetés + bónusz + cégautó (saját használatra is) + telefon

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem