Információbiztonsági munkatárs

OTP Bank NyRt.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI MUNKATÁRS

munkakör betöltésére.

FELADATOK:

  • IT biztonsági események felderítése, kivizsgálása, ezek alapján kockázatcsökkentő javaslatok megtétele, kockázatcsökkentő tevékenységek azonnali végrehajtása megszakítás nélküli munkarendben (7*24)

  • A probléma megoldási folyamat rögzítése belső hibajegy kezelő rendszerben

  • Magyar és angol nyelvű biztonsági jelentések, elemzések, beszámolók készítése, fordítása

  • Új IT biztonság technológiai és technikai lehetőségek nyomon követése és banki alkalmazási lehetőségének a vizsgálata

  • Nyilvántartások vezetése

  • Helpdesk feladatok ellátása, felhasználói igények kiszolgálása

KÖVETELMÉNYEK:

  • Műszaki/informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • Megbízható szakmai tudás operációs és adatbázis kezelő rendszerek tekintetében

  • Hálózati szabványok, informatikai hálózatok magas szintű ismerete (LAN, WLAN, VPN, tűzfal, DNS, NAT, DHCP, TCP/IP…stb.)

  • Nyitottság szakmai információk önálló megszerzésére és a folyamatos fejlődésre

  • Szóbeli/írásbeli kommunikációs és dokumentáció képességek (angol nyelven is)

  • Kiváló együttműködési képesség

  • Önálló éjszakai és hétvégi munkavégzésre való képesség

AMIT NYÚJTUNK:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,

  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek

  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz

  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,

  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,

  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,

  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Szakterületek

  • Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika