PROJEKTMÉRNÖK (13-8843)

HumanField Kft.

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Projektmérnök

(13-8843)

pozícióba.

Feladatok:

  • Felelősség a projektek sikerességéért,

  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel,

  • Gyártósorok beüzemelésében / áttelepítésében / fejlesztésében való részvétel,

  • Vevői követelmények, elvárások teljesítése,

  • A beszállítókkal valamint a projekt résztvevőivel való együttműködés,

  • Idő- és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki / műszaki végzettség,

  • Gyártó közegben szerzett néhány éves tapasztalat (autóipari tapasztalat előny),

  • Projektek levezetésében való jártasság (néhány év),

  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,

  • Folyamatos fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el

magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8843”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság