Automatizált szoftvertesztelő

NI Hungary Kft.

Szoftverfejlesztő részlegünk célul tűzte ki az automatizált szoftvertesztelés modernizálását és folyamatos fejlesztését, ezért munkatársat keresünk az ehhez kapcsolódó keretrendszerek/platformok és folyamatok fejlesztéséhez és technológiák bevezetéséhez. Egy kisebb csapat tagjaként lehetőség nyílik más agilis szoftverfejlesztő csapatokkal együttműködve új megoldások bevezetésére és a meglévőek fejlesztésére. A csapat célja, hogy segítse a teljes IT részleget a hatékony szoftver tesztelésben és folyamatosan fejlessze azt.

Főbb feladatok:

  • Automatizált szoftverteszteléshez kapcsolódó rendszerek, platformok és folyamatok tervezése, fejlesztése és támogatása

  • Más agilis szoftverfejlesztő csapatok segítése az automatizált szoftvertesztelésben

  • Segítség nyújtás komplex automatizálási problémák megoldásában

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat automatizált szoftvertesztelés területen

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban

  • Motiváltság új technológiák és rendszerek megismeréséhez és a folyamatos fejlődéshez

  • Erős tervező képesség

  • Felsőfokú informatikai végzettség

 Előnyt jelenthet:

  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Automatizált szoftverteszteléshez kapcsolódó rendszerek és technológiák széleskörű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és díjnyertes cafeteria rendszer

  • Változatos, sokoldalú munka

  • Barátságos kollégák, cégszintű, rendkívül segítőkész és befogadó kultúra

  • Önállóság, saját ötletek megvalósításának támogatása

  • Több irányú szakmai fejlődési lehetőség

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Debrecen