Műszaki Manager

S IMMO APM Hungary Kft.

Több bérlővel rendelkező, saját tulajdonú kereskedelmi ingatlanok létesítményüzemeltetési feladatainak ellátására keressük új

Műszaki manager

kollégánkat.

Légy te is egy jó hangulatú csapat tagja, dolgozz professzionális munkakörnyezetben.

Feladatok:

  • a felelősségi körébe tartozó ingatlanok napi operatív üzletmenetének elősegítése és ellenőrzése

  • az ingatlanok magas színvonalú szolgáltatásainak biztosítása, értékének megőrzése és tulajdonosi szemlélet biztosítása a mindennapokban

  • a cég portfoliójába tartozó (jelenleg 7) irodaház műszaki felügyelete másik műszaki manager kollégával közösen

  • a kiszolgáló FM cégek munkájának ellenőrzése,

  • bérlemények kialakításának projekt menedzsmentje

  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, kivitelezőkkel, bérlőkkel és az osztrák anyacéggel

  • éves és hosszabb távú beruházási tervek készítése,

  • jóváhagyott éves beruházási terv megvalósítása

  • tendereztetés, ajánlatok műszaki tartalmának értékelése,

  • megrendelés, szerződéskötés és megvalósítás felügyelete

  • pénzügyi követés az éves tervnek megfelelően

  • számlák ellenőrzése és jóváhagyása

  • garanciális ügyek intézése

  • komolyabb műszaki ismereteket igénylő események, meghibásodások esetén intézkedés

  • adatszolgáltatás pénzügyi osztály részére

  • havi, negyedéves és éves riportokhoz műszaki adatok felvitele

Feltételek:

  • 5 év létesítménygazdálkodási tapasztalat

  • műszaki vagy egyéb felsőfokú végzettség

  • aktív felsőfokú angol nyelvtudás

  • terhelhetőség

  • magabiztos számítógépes ismeret: Microsoft Office alkalmazások használata

  • hibafeltáró gondolkodás, problémamegoldó képesség

  • jó kommunikációs készség, konfliktuskezelés, önálló, precíz munkavégzés

  • csapatjátékos attitűd

Előny:

  • gazdasági ismeretek

  • pénzügyi tapasztalat

  • német nyelv ismerete

A magyar és angol nyelvű önéletrajzokat „műszaki manager“ jeligével és fizetési igény megjelölésével várjuk.

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan