PROJEKTMÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Multinacionális hátterű autóipari beszállító partnercégünk móri telephelyére jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

Termék-, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása a következők szerint:

  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása

  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése

  • Új projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (Procesflow, FMEA, ODS stb.)

  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés, németországi központ (CBU))

  • Berendezésgyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok berendezések optimálása, szükség szerinti módosítása

  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség

  • 2-3 éves, autóipari műszaki területen  szerzett tapasztalat

  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Angol társalgási szintű nyelvtudás

Előnyös, de nem feltétel:

Berendezésgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál

  • Fejlődési, képzési lehetőség

  • Versenyképes jövedelem+juttatások

  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar- és angol nyelvű önéletrajzait, valamint a kitöltött jelentkezési lapot!

Üdvözlettel,

Vancsa István

ügyvezető partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság

Munkavégyés helye

  • Mór