Értékesítési asszisztens - Környe

Man at Work Kft.

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, szállítmányozási vagy vegyipari végzettség előny)

  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban, a szlovák vagy a koreai nyelv ismerete előny

  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

  • Erős MS Office ismeretek

  • Önálló, hatékony és precíz munkavégzés

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

  • Mobilitás, utazási hajlandóság

  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Külső és belső sales tevékenység támogatása

  • Meglévő vevőkkel aktív kapcsolattartás

  • Kiutazások megszervezése

  • Közeli partnerekkel a személyes találkozók lebonyolítása

  • Értékesítést támogató kimutatások elkészítése

  • Sales Manager munkájának támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Béren kívüli juttatások

  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tatabánya-Környe

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. műanyag alapanyagok gyártásával foglalkozó multinacionális Partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció

Munkavégyés helye

  • Környe