Szoftvertesztelő (Business Quality Analyst-Marketing)

NI Hungary Kft.

A National Instruments QA csapata Szoftvertesztelő Specialista pozícióba keres munkatársat debreceni telephelyére. Az új munkatárs részt vesz marketing részlegünk informatikai rendszereinek manuális és automatizált tesztelési folyamataiban.

Feladatok

  • IT projektek és fejlesztések támogatása: teszt tervezés, manuális és automatizált tesztek végrehajtása, karbantartása illetve optimalizálása, továbbá a tesztek eredményeinek összegzése és jelentése

  • Együttműködés a fejlesztőkkel, a rendszerelemzőkkel és a felhasználókkal

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban

  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat informatikai, szoftvertesztelői területen

  • ISTQB minősítés, vagy ISTQB ismerete

  • Marketing folyamatok ismerete

  • Eloqua, Salesforce rendszerek ismerete

  • Teszt automatizáció területén szerzett szakmai tapasztalat

  • Programozási ismeretek (preferált: SQL, JAVA, Python)

Amit kínálunk:

  • Szakmai szintnek megfelelő, versenyképes fizetés és díjnyertes cafeteria rendszer

  • Változatos, sokoldalú elemzői/tesztelői munka, amelynek keretei dinamikusan alakíthatók

  • Barátságos kollégák, segítőkész és befogadó kultúra

  • Önállóság, saját ötletek megvalósításának lehetősége

  • Több irányú szakmai fejlődés

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Debrecen