Főkönyvelő/Számviteli vezető

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

Műszaki termék-tervezéssel és azok gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk

Főkönyvelő / Számviteli vezető munkatársat,

fóti székhelyükre.

Feladatai

  • A kft. pénzügyi- és számviteli képviselete.

  • A társaság célkitűzéseinek és tervfeladatainak a pénzügy-számvitelre vonatkozó érvényesítése.

  • A kft. pénzügyi- és számviteli tevékenységével kapcsolatos célkitűző, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése.

  • A kft. pénzügyi- és számviteli munkafeltételeinek és működésének biztosítása, operatív információrendszer kialakítása.

  • A feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása.

  • A kft. pénzügyi- és számviteli egységének erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való gazdálkodás.

  • Javaslattétel a munkakörök meghatározására, létszámnormák kialakítására.

  • A kft. pénzügyi- és számviteli működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása, fejlődőképességének biztosítása.

  • A beosztottak munkájának értékelése.

  • Bérszámfejtés és HR adminisztráció koordinálása.

Elvárások

  • Egyetem, Főiskola

  • Min. 10 éves szakmai tapasztalat lehetőleg gyártási területről

  • Min. középfokú és levelezési szintű angol nyelvtudás

  • Erkölcsi bizonyítvány

  • „B” kategóriás jogosítvány

  • Eü. alkalmassági nyilatkozat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office Word, Excel,

Szakterületek

  • Humán erőforrás

Munkavégyés helye

  • Fót