System Analyst

NI Hungary Kft.

A National Instruments Kft. új munkatársat keres System Analyst pozícióba. Az új kolléga legfőbb feladata, hogy lehetővé tegye a cég különböző területein kitűzött üzleti célok minél hatékonyabb és minél gyorsabb megvalósítását a teljes Project Management Life Cycle (PMLC) folyamatban, a project kezdetétől, az implementáción át egészen a kész megoldás támogatásáig.

Az ideális jelölt a következő kompetenciákkal rendelkezik:

  • Gyorsan tud alkalmazkodni

  • Elkötelezett a felhasználók irányába

  • Képes az általa támogatott üzleti terület gyors megismerésére, üzleti tudásának mélyítésére

  • Jó kommunikációs képességei vannak

  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt

  • Képes önállóan döntéseket meghozni

  • Eredményorientált és kezdeményező

  • Konfliktus kezelésben jártas

  • Képes önállóan dolgozni

Feladatok és felelősségi körök:

  • A cég különböző területein működő üzleti- és rendszerfolyamatok vizsgálata, optimalizálása

  • Fejlesztési igények összegyűjtése és pontosítása szorosan együttműködve az üzleti területekkel

  • Rendszerkövetelmények és specifikáció összeállítása és meghatározása

  • Projectekhez szükséges erőforrások meghatározása, ütemtervek készítése

  • Költség-megtérülés elemzése

  • Részvétel az új fejlesztések tesztelésében és támogatásában, tesztesetek előkészítése és végrehajtása

  • Fejlesztések teljes körű dokumentálása és felhasználók oktatása

  • Összekötő szerep az adott üzleti terület és az IT fejlesztők között

  • Önálló projektmenedzsment

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség

  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Rendszerelemzői-, projektmenedzsment-, vagy hasonló tapasztalat

  • Kiváló problémamegoldó képesség, nyitottság, analitikus gondolkodás

Előnyt jelent:

  • 2-5 éves üzleti elemzői tapasztalat

  • ERP (integrált vállalatirányítási rendszer) ismeret

  • Nemzetközi projektmenedzsment tapasztalat

  • SQL és adatbázis ismeretek

  • Agilis rendszerfejlesztési módszerek ismerete

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • Debrecen