Java Fejlesztő (B40Java)

RecruIT Kft.

Hazai és külföldi vonatkozású projektekre keres partnerünk új kollégákat egy szuper csapatba hosszú távra. 26 éve a magyar piacon jelen lévő, biztos hátterű üzleti alkalmazásfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk bővülő csapatába keresünk

Java fejlesztő

kollégákat juniortól (1-2 éves releváns tapasztalat) vezető fejlesztői szintig.

Pozíció azonosító: B40Java

Munkavégzés helye: Budapest - IX. Kerület

Feladatok

  • Részvétel a vállalat telekommunikációs, üzleti alkalmazás fejlesztéseiben

  • 3-6 fő Scrum csapatban végzett munka

  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, akár komplex változtatásokra

  • Dokumentációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • J2EE technológiai ismeret

  • Minimum 1-2 év releváns tapasztalat

  • Minimum szaknyelvi angol nyelvtudás, és angol nyelv használata olvasásban és írásban

Előny

Aminek nagyon örülnének:

  • Min. 3 – 5 év java fejlesztői tapasztalat

  • EJB3, JPA, JAXWS framework ismerete és vele szerzett tapasztalat

  • Vaadin kliens oldali framework ismerete, Vaadin fejlesztői tapasztalat

Ezek is pluszt jelentenek:

  • Wicket kliens oldali framework ismerete

Amit a cég ajánl

  • Rugalmas munkaidő

  • Határozatlan idejű munkavállalói szerződés; de alvállalkozóként, projekt alapon is várnak jelentkezőket

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Modern eszközök és fejlesztői környezet

  • Egészségbiztosítás (MEDICOVER, Best Doctors)

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • IX. kerület