Senior belső ellenőr

Commerzbank Zrt.

Bankunk, a Commerzbank Zrt., a német Commerzbank AG magyarországi leányvállalata, budapesti helyszínre keres senior belső ellenőr munkatársat az alábbi feltételek szerint:

Feladatok:

  • Részvétel a Commerzbank Zrt. belső ellenőrzési tevékenységében, kiemelten az alábbi feladatokban:

    • éves kockázat alapú tervezés

    • belső ellenőri vizsgálatok előkészítése, lebonyolítása (önállóan, vagy team-tagként)

    • audit javaslatok megvalósításának nyomon követése

    • riportok, prezentációk előkészítése

    • egyéb ad-hoc jellegű feladatok megoldása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági, számviteli, pénzügyi területen)

  • Legalább 3 év banki belső ellenőri, vagy Big4-nál szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt (a munkavégzés nyelve fele részben angol)

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • Strukturált gondolkodásmód

  • Erős analitikus szemlélet, lényeglátás

  • Aktív, kreatív, önálló munkavégzés

  • Ms Office (elsősorban Excel, Word, Power Point magas szintű ismerete)

Előnyt jelent:

  • Könyvvizsgálatban szerzett szakmai tapasztalat

  • Befektetési szolgáltatási területen szerzett tapasztalat

  • Német nyelvtudás

  • Big data elemzésben szerzett gyakorlat

  • Egyéb banki szakterületen szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezetet és projekt jelleggel lehetőséget külföldi munkavégzésre

  • Szakmai fejlődési lehetőséget és felelősségteljes munkakört

  • Színvonalas irodai környezetet a Bank központjában

  • Bankunk elnyerte a ”Legjobb női munkahely 2015” díjat, valamint a „Megbízható Munkahely 2017-2018” elismerést

  • Kiemelten versenyképes bérezést és kompenzációs csomagot

Heti munkaidő: 40 óra

Kezdés: mihamarabb

Jelentkezni angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével lehet.

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet