Projekt Szakmai Munkatárs

OFA Nonprofit Kft.

Az

OFA NONPROFIT KFT.

Szakmai igazgatósága

Projekt szakmai munkatársakat

keres

(Budapestre és Pécsre)

 Feladatok:

  • munkaerőpiaci projekt önálló menedzselése

  • oktatás és képzés szervezési feladatok ellátása

  • folyamatos kapcsolattartás a partner szervezetekkel és a célcsoporttal

  • a projekt szakmai rendezvényeinek előkészítése, lebonyolítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

  • megbízható, pontos, önálló munkavégzés

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság

Előny:

  • munkaerőpiacot, foglalkoztatást érintő, vagy képzési pályázatokban, projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés

  • szakmai fejlődési lehetőség

  • motiváló, támogató légkör

  • dinamikus, fiatalos csapat

Megjegyzés:

1 fő munkatársat keresünk Pécsre és további munkatársakat budapesti munkavégzésre.

Várjuk részletes szakmai önéletrajzát BÉRIGÉNYÉNEK megjelölésével!

„A Pályázatkiíró tájékoztatja a meghirdetett munkakörre Pályázókat, hogy az álláshirdetésre beadott adatokat, dokumentumokat személyes adatként kezeli munkaügyi céllal. A jogszabályi felhatalmazás alapján a Társaság köteles a felettes szerveinek, mint harmadik félnek az adatok továbbítására. Önnek, mint érintett személynek joga van kérni az adatkezelőtől az Önre vonatkozó személyes adatokhoz való hozzáférést, azok helyesbítését, törlését vagy kezelésének korlátozását, és tiltakozhat az ilyen személyes adatok kezelése ellen, valamint a joga van az adathordozhatósághoz. Joga van a hozzájárulása bármely időpontban történő visszavonásához. Jelen esetben a Társaságunk az Ön személyes adatait legfeljebb egy évig őrzi meg.”

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció

Munkavégyés helye

  • Pécs