Termelés koordinátor (Bács-Kiskun) INTS/21/4

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk

Termelés koordinátor

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A termékek gyártásának irányításában, termeléstervezésben részvétel

  • Alapanyag és kiszállítás felügyelete, a termelés elvárások szerinti ütemezése

  • Új folyamatok bevezetése esetén a folyamat felügyelete, az abban résztvevő dolgozók kiválasztása, oktatásának megtervezése

  • Lean elvek követése és betartatása

  • Beszállítók munkájának összefogása, ellenőrzése

  • Felmerülő problémákra akcióterv készítés, javítás, utókövetés

  • Az irányítása alá tartozó munkavállalók munkájának nyomon követése, bérrendező programban való rögzítése

Elvárások:

  • Műszaki menedzser végzettség

  • Vezetői ismeretek

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat

  • Angol nyelv ismerete

  • Kreatív, megoldás-orientált személyiség, jó szervezőkészséggel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Béren kívüli juttatások

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés