IT Rendszergazda (Bács-Kiskun) INTS/21/2

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk

IT Rendszergazda

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az informatikai rendszer optimális kialakításával elősegíti a hatékony munkavégzést a cég minden területén

  • Kapcsolattartás a nemzetközi IT csapattal, anyavállalattal

  • IT adminisztrátori feladatok ellátása, hibaelhárítás

  • Hardverekkel és perifériákkal kapcsolatos feladatok

  • Szoftverekkel kapcsolatos feladatok

  • Az operációs rendszer és a kiszolgáló alkalmazások működésének figyelemmel követése, protokollok felülvizsgálata, szükség esetén kialakítása

  • A SOX előírásainak megfelelő naplózások figyelemmel kísérése

  • Tartományi felhasználók jogosultságainak beállítása a munkakörüknek megfelelően

  • Hálózattal kapcsolatos feladatok

  • Épületbiztonsági rendszer kezelése

  • A munkát elősegítő adatok kinyerése adatbázisokból és az elvárt formátumba való feldolgozása, továbbításra való előkészítése

Elvárások:

  • Mérnök informatikus végzettség

  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat

  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Béren kívüli juttatások

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Szakterületek

  • IT / Informatika