Pénzügyi munkatárs (Bács-Kiskun) INTS/21/11

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk

Pénzügyi munkatárs

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A számviteli tranzakciók könyvelésének biztosítása

  • A számvitellel kapcsolatos teljes irányítás

  • Adóbevallások, statisztikai jelentések készítése

  • Adófolyószámla felügyelete és egyeztetése

  • Pénzügyi utalások koordinálása

  • Kapcsolattarás és képviselet a szükséges szerveknél

  • Együttműködés a pénzügyi hatóságokkal, könyvvizsgálókkal

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Mérlegképes könyvelői regisztráció

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat

  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek

  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Integrált rendszerek bevezetésében és használatában szerzett tapasztalat

  • US GAAP ismerete, kontrolling tapasztalat

  • Vezetői ismeretek

  • Termelő vállalati, multinacionális háttér

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Béren kívüli juttatások

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Szakterületek

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling