Folyamatfejlesztő mérnök (Bács-Kiskun) INTS/21/8

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk

Folyamatfejlesztő mérnök

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A termelési folyamatok optimalizálása, tesztelése, fejlesztése, karbantartása

  • A fellépő problémák analizálása, megoldási javaslatok tétele a folyamatok optimalizálása érdekében

  • Folyamatfejlesztések értékelése

  • Belső ellenőrzések, auditok végrehajtása, a javító-, megelőző akciók nyomon követése, részvétel a megvalósításban

  • Aktív részvétel az oktatási programokban, tréningek megtartása, mentorálás

  • 5S tevékenységekben való részvétel, Kaizen akciók szervezése

  • Kapcsolattartás a társterületek mérnökeivel és vezetőivel

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy műszaki menedzser felsőfokú végzettség

  • 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Angol nyelv ismerete

  • Felhasználói szintű rajzszerkesztő ismeret, szövegszerkesztő, táblázatkezelő programokban

  • Six Sigma Black-, illetve Green Belt képesítés

  • Pénzügyi ismeretek

  • Statisztikai ismeretek

  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Béren kívüli juttatások

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés