Beszerző/Buyer (Bács-Kiskun) INTS/21/3

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk

Beszerző / Buyer

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A beszerzés koordinálása

  • Folyamatosan nyomon követi a bejövő ajánlatokat, árajánlatot kér és megrendeléseket ír

  • Folyamatos kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítókkal és a gyártással

  • Az alapanyag-készlet állapotának ellenőrzése

  • Nyomon követi a megrendelt alkatrészek útját, valamint koordinálja a szállításokat

  • A termeléshez szükséges szerszámok és segédanyagok rendelésének lebonyolítása

  • Kimutatásokat készít a beszerzések alakulásával, beszállításokkal és beszállítókkal kapcsolatban

  • Dokumentálja a beszerzett alkatrészeket, és nyomon követi a készletmozgást

  • Bejövő alapanyagszámlák ellenőrzése

Elvárások:

  • Műszaki vagy közigazgatási irányú felsőfokú végzettség

  • 2 év beszerzés területen szerzett tapasztalat

  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Béren kívüli juttatások

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás