Karbantartási mérnök (Kaposvár)

Human Centrum Kft.

Karbantartási mérnök

Cégbemutató

Egy rohamosan növekvő, magas hatékonyságú, műszaki textiltermékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat, mely elkötelezetten támogatja a tehetségeket és teremti meg a karrier kialakításának feltételeit.

Legyen csapatuk részese Ön is.

Feladatok

  • Karbantartási tevékenység tervezése, szervezése, ellenőrzése

  • Problémák felderítése és megoldása különböző elektronikai és mechanikai rendszerekkel

  • Fűtő-, hűtő-, szellőztető és víznyomási rendszereket felügyelése, irányítása és kezelése

  • Kapcsolatottartás a szállítókkal és a szolgáltatókkal

  • Pótalkatrész készleteket számontartja

  • Energiatakarékos lehetőségeket kutatása

  • Új gépek üzembehelyezése

Elvárások

  • Egyetemi végzettség Villamos, Gépész vagy Mechanotrikai mérnökként

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Elektromos automata rendszerek használatában szerzett tapasztalat (PLC, Automatic Control, AC/Servo Drivers, Process Control Instumentation)

  • Legalább 5 éves hasonló munkatapasztalat

  • Nyelvismeret: középfokú angol

Előnyök

  • CNC gépek és/vagy ipari textilgyártó gépek használatában szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Stabil jövedelem,

  • Kiegészítő juttatások (pl.cafeteria )

  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

  • Betanítási, fejlődési, tanulási lehetőség

A megadott email címen, vagy a Jelentkezés gombra kattintva a pozíció pontos megjelölésével.

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Kaposvár