Műszaki laborvezető-helyettes INTS/21/27

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Minőségvizsgáló feladatokat ellátó partnercégünk számára keresünk

Műszaki laborvezető-helyettes munkatársat

az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az állandó és kihelyezett laboratóriumok irányítása és működtetése

  • A vizsgálati rend betartatása

  • A laboratóriumi munka folyamatos ellenőrzése

  • Az érvényességgel akkreditált vizsgálatok koordinálása

  • Vizsgálati eredmények kiértékelése, jegyzőkönyvek készítése

  • Hitelesség biztosítása

  • Eszköz-beszerzés, karbantartásra irányuló javaslattétel, meghibásodott eszközök azonnali kivonása

  • Minőségirányítási kézikönyv szerinti munkavégzés

  • Megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás

  • Kutatási-fejlesztési tevékenységekben való részvétel

  • Ügyiratkezelés

  • Munkavédelmi, biztonságtechnikai és tűzrendészeti előírások kiadása és betartatása

  • Társosztályok vezetőivel történő együttműködés

  • Munkaigények fogadása

Elvárások:

  • Felsőfokú vegyész vagy műszaki végzettség

  • „B” kategóriás jogosítvány

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Építőipari, műszaki alapismeretek

Előnyt jelenthet:

  • Alapszintű nyelvtudás

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Béren felüli juttatások

  • Céges gépjármű, telefon

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Szakterületek

  • Gyógyszeripar / Vegyipar

Munkavégyés helye

  • Polgár