AUTOCAD műszaki rajzoló (Debrecen) INTS/11/103

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Multinacionális partnercégünk számára keresünk kollegát

AUTOCAD műszaki rajzoló

pozícióba

Feladatok

  • járművek tervezése

  • járművekhez tartozó alkatrészek tervezése, rajzolása 3D/2D-ben

  • ezekhez kapcsolódó anyaglista elkészítése

  • esetleges változtatások lekövetése, dokumentálás

Elvárások

  • felsőfokú, műszaki végzettség

  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

  • AUTOCAD rajzolóprogram ismerete

  • önálló munkavégzés

  • külföldi kiküldetés vállalása a betanulás alatt

  • MS Office programok magabiztos ismerete

  • LEAN szemlélet

  • önállóság, precizitás

Ajánlat

  • folyamatosan növekvő multinacionális cég, karrierlehetőségek

  • biztos munkahely

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag, munkába járási támogatás

Munkavégzés helye

• Debrecen

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Debrecen