Vezető operatív mérnök (Debrecen) INTS/21/9

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Debreceni partnercégünk számára keresünk

Vezető operatív mérnök

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az üzemi folyamatok rendszer szintű irányítása

  • Napi termelés megtervezése, alapanyagok biztosítása, és a minőségirányítási rendszerek felügyelete

  • Humán erőforrással, anyagfelhasználással, és logisztikával kapcsolatos gazdálkodás koordinálása

  • Kapcsolattartás a társosztályok vezetőivel

  • Éves tervek készítése

Elvárások:

  • Élelmiszeripari mérnök végzettség

  • Hasonló munkakörben, vezetői beosztásban szerzett tapasztalat

  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség

  • Mobilitás

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent:

  • Gazdálkodási, kereskedelmi ismeretekben szerzett gyakorlat

  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Debrecen