Erősáramú villamosmérnök (Békés-megye) INTS/21/12

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Délkelet-magyarországi partnercégünk részére keresünk

Erősáramú villamosmérnök

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az elektromos hálózatok felülvizsgálatának és karbantartásának koordinálása

  • Munkautasítások készítése az erősáramú berendezések karbantartásáról a vonatkozó előírások alapján

  • Dokumentációk kezelése, nyomonkövetése

  • Beruházásokban és kivitelezésben való részvétel

  • Elektromos hálózatok tervezése és terveztetése

  • Javaslattétel a költséghatékonyság érdekében, illetve a megoldások kidolgozása

  • A munka-és tűzvédelmi bejárásokon, hatósági ellenőrzéseken való részvétel

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal a karbantartás érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • EPLAN ismeretek felhasználói szinten

  • Önálló és megbízható munkavégzés

  • Rugalmas, terhelhető személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Alapbéren felüli bónuszcsomag

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság