Hegesztő felelős

Heinzler Gépgyártó Kft.

Feladatok:

  • A felelősségi köréhez tartozó termelő berendezések felügyelete

  • Hatékonyság növelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása

  • Termék változások beintegrálása a gyártási folyamatba

  • Gyártáshoz tartozó dokumentumok napra készen tartása (Munkautasítások, ellenőrzési tervek, WPS lapok)

  • Hegesztői minősítések szervezése

  • Aktív részvétel a vevői reklamációk kezelésében és hibaelemzésben

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség

  • Erős hegesztési ismeretek

  • Német vagy angol kommunikációs szintű nyelvtudás

  • Proaktív munkavégzés, határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Sokrétű feladatkör

  • Piaci viszonyoknak megfelelő bérezés

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Kellemes munkahelyi légkör

  • Fejlődési, lehetőség

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Kazincbarcika