Controller

Borsodvíz Zrt.

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

CONTROLLER

munkatársat keres miskolci központjába

Feladatok:

  • elemzések, kimutatások készítése

  • gazdasági beszámolók készítése

  • éves üzleti terv készítése

  • könyvelési feladások készítése

  • tulajdonos önkormányzatok felé elszámolások készítése

  • adatszolgáltatások a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) és szakmai szervezetek részére

  • működési engedély módosítás, üzemeltetési szerződés jóváhagyás, átmeneti díj megállapítás iránti kérelmek készítése, benyújtása a MEKH részére

Elvárások:

  • főiskolai, egyetemi szintű közgazdasági végzettség

  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat

  • a vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete

  • pontos, precíz, önálló munkavégzés és felelősségvállalás

  • MS Excel és Word felhasználói ismeretek

  • magabiztos fellépés, terhelhetőség.

A jelentkezéseket, szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével kérjük leadni 2018. június 18-ig.

Szakterületek

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Munkavégyés helye

  • Miskolc