Marketing menedzser

Pintz és Társai Kft.

A Pintz és Társairól

Ügyvivőink és jogászaink több mint 35 éve foglalkoznak különböző vállalkozások és feltalálók találmányaival, védjegyeivel és más innovációvédelmi ügyeivel. „Pintz & Partners” néven Svédországtól Japánig, az USÁ-tól Oroszországig képviselünk külföldi ügyfeleket is. Irodánk európai színvonalú, védjegyek bejegyzését megkönnyítő weboldalakat is üzemeltet, melyek segítségével több száz márkanév nyerte már el a védjegyoltalmat.

Kiválóan beszélsz angolul, precízen, megbízhatóan dolgozol és remek a kommunikációs készséged?

Nemzetközi jogi irodánk épp ilyen

Marketing menedzsert

keres!

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban gazdasági pályakezdők)

  • Magas szintű angol nyelvtudás (legalább felsőfokú tudás)

  • Kreativitás, proaktivitás

  • Precizitás, megbízhatóság

  • Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • Nemzetközi jogi irodánk belföldi és külföldi üzletszerző tevékenységének támogatása

  • Részvétel a marketing stratégia és a céges branding alakításában

  • Operatív marketing feladatok ellátása, pay-per-click kampányok menedzselése

  • Tárgyalás potenciális üzleti partnerekkel, vevő- és partnerszerzés (angol nyelven is)

  • Cégünk weblapjaira, blogjaira, közösségi média felületeire tartalom írása, készítése angol és magyar nyelven

  • Weblapok tartalmának ellenőrzése, (kereső)optimalizálása, weblapok funkcionalitásának tesztelése, közösségi média oldalak kezelése

  • Részvétel a grafikai anyagok elkészítésében

  • Fejlesztési projektek koordinálása, azokban való részvétel

  • Jogi és ügyvivői kollégák munkájának támogatása, ügyfelek részletes szakmai tájékoztatása (betanulás után), ügyfélkapcsolat-ápolás

  • Árajánlatok készítése

  • Európai szabadalmak validációjával kapcsolatos projektek támogatása

  • Egyéb marketing, adminisztrációs és pályázati feladatok

Előny:

  • Német vagy angolon kívül egyéb idegen nyelv ismerete

  • Érdeklődés az innováció, a találmányok világa iránt

  • Online marketing iránti érdeklődés vagy tapasztalat

  • Weblapszerkesztési ismeretek

  • Projektmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kreatív, változatos munka, szakmai kihívások

  • Nemzetközi környezet, az angol nyelvtudás használatának lehetősége

  • Vidám, fiatalos csapat

  • Rugalmasan alakítható munkaidő

  • Kifogástalan munkakörnyezet a belvárosban

Jelentkezés fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal.

Szakterületek

  • IT / Informatika