Adatszolgáltatási projekt munkatárs

Human Centrum Kft.

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként, személybiztosítási üzletága élet-, baleset- és egészségbiztosítási területre

Adatszolgáltatási projekt munkatársat

keres.

Feladatok

  • Felügyeleti adatszolgáltatásokkal összefüggő operatív feladatok

  • Nyilvántartások kezelése

  • Különböző szervezeti egységekkel kapcsolattartás

  • Magyar és angol nyelvű szabályzások értelmezése, változások követése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Angol középszintű nyelvtudás

  • Jó kommunikációs készség

  • Feladatorientált munkavégzés

  • Precizitás

  • Tanulásra, fejlődésre való nyitottság

Amit nyújtunk

  • Határozott idejű szerződés (2018.12.28-ig)

  • Igényes munkakörnyezet

  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, kérem küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció

Munkavégyés helye

  • VI. kerület