Junior Termékmenedzsmer

Human Centrum Kft.

Vezető globális gyógyszer-biotechnológiai vállalata számára határozott időre munkatársat keresünk

Junior Termékmenedzser

pozícióba. Erőforrásainak és munkatársainak szakértelmét a tudomány szolgálatába állítva folyamatosan azokat az új terápiás megoldásokat kutatja, amelyek egyre több ember számára teszik lehetővé a hosszabb és egészségesebb életet. Élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét.

Feladatok

  • Adott évre vonatkozó márkaprogramok (online megjelenések, orvoslátogatói anyagok, saját szervezésű rendezvények) meghatározásában való részvétel

  • Márkára vonatkozó dedikált promóciós aktivitások (online megjelenések, RTE, DM, banner kampányok) tervezése

  • Átfogó, összehangolt márkaterv sikeres megvalósításában való részvétel

  • Együttműködés a régiós brand team-mel. Részvétel a webcastokon, meetingeken, visszajelzés adása az egyes aktivitásokkal kapcsolatban

  • Szoros együttműködés az üzleti partnerekkel, ügynökségekkel

  • A márkát érintő aktivitások rendszeres, pontos adminisztrációja/ adminisztrációjának ellenőrzése a belső szabályzatok betartásával

Elvárások

  • Természettudományi, egészségügyi vagy üzleti szakirányú diploma

  • Legalább két éves multinacionális környezetben szerzett értékesítési vagy marketing tapasztalat

  • Piacelemzésben szerezett tapasztalat

  • Utazási hajlandóság az üzletmenet igényei szerint

  • Tapasztalat a bevételek és költségek tervezésében

  • Kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészség

  • Együttműködő, csapatjátékos hozzáállás

  • Angol nyelv folyékony használata írásban és szóban

Amit mi kínálunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet

  • Támogató és változatos cégkultúra

  • Határozott idejű munkaszerződés

  • Versenyképes fizetés

  • Cafeteria rendszer

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem

Munkavégyés helye

  • XII. kerület