IT támogató mérnök

Justice Security Kft.

Vagyonvédelmi piacon működő vállalatunkhoz keressük új munkatársunkat. Cégünk az élőerős őrzési szolgáltatásokon túlmenően biztonságtechnikai, illetve saját fejlesztésű IT megoldásokkal van jelen a hazai, illetve növekvő mértékben a nemzetközi piacokon is.

Ha szeretnél egy izgalmas szektorban dolgozni, jelentkezz hozzánk

IT TÁMOGATÓ MÉRNÖK

munkakörbe!

Feladatok

  • Rendszerek telepítése, hardveres és szoftveres hibák elhárítása

  • Gépek konfigurálása, dokumentáció készítése

  • Hibaelhárítási és támogatással kapcsolatos leírások, utasítások készítése

  • A saját fejlesztésű rendszerek működésének teljeskörű elsajátítása

  • Ügyfelek részére támogatás nyújtása a rendszerek használatában, telepítésében, hibajavításában

  • Folyamatos kapcsolat a szoftverfejlesztő csapattal

  • Részvétel online támogatási rendszer kialakításában

Elvárások

  • Felsőfokú IT végzettség

  • Számítógép hardver elemek és Windows operációs rendszerek magas szintű ismerete

  • MS SQL alapismeretek

  • Közép szintű Ethernet hálózati ismeretek, gyakorlati tapasztalat

  • Angol nyelvtudás (írásban: magas szakmai szint, szóban: társalgási szint)

  • B kategóriás jogosítvány

Elvárt készségek

  • Rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód, szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.)

  • Jó problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség

  • Precíz és eredményorientált munkavégzés

Előnyök

  • Tapasztalat biztonságtechnikai videofeldolgozó szoftverek telepítésében, támogatásában

  • Biztonságtechnikai érdeklődés (Videomegfigyelő rendszerek, IT végpont és hálózati biztonság témakör)

  • Német, vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munkakör

  • Klassz csapat

  • Stabil háttér

  • Innováció

Jelentkezni önéletrajzzal és kísérőlevéllel lehet .

Adatkezelési tájékoztatónkat itt olvashatja el:

www.justisec.hu/wp-content/uploads/JS-adatkezelesi-tajekoztato2018.pdf

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • XIII. kerület