Gépész tervezőmérnök - Győr

Man at Work Kft.

Gépész tervezőmérnök

Feladatok:

  • Célgépek, szerelősorok, szerelőállomások, készülékek műszaki tervezése

  • Ajánlatok kidolgozása

  • Kapcsolattartása a vevőkkel

  • Külső helyszíni felmérés

  • Kivitelezés szakmai támogatása

  • Műszaki koncepciók felülvizsgálata és ellenőrzése

 Elvárások:

  • Gépész vagy mechatronikai mérnök végzettség

  • 1-3 éves tapasztalat gépek/berendezések tervezésében

  • Ipari projektek területén szerezett tapasztalat

  • 3D tervezőszoftver ismeret (pl. SolidWorks, Creo, Catia, Solide Edge, stb)

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Projektszemlélet, jó munkaszervezés, rugalmasság, kreativitás

Előnyök:

  • SolidWorks 3D tervező szoftverben való jártasság

  • Vállalatirányítási rendszer (Oracle) ismerete

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

  • Absztrakciós, modellalkotó képesség

  • Önállóság, megbízhatóság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria keret

  • Bejárás támogatás

  • Biztos munkahely

  • Modern munkakörnyezet

  • Fiatalos, dinamikus csapat

  • Fejlődési, képzési lehetőségek

A munkavégzés helye:  Győr

A megbízónk profilja:

Egyedi gépek gyártásával foglalkozó győri Partnercégünk részére toborzunk.

Egyéb információk:

A részletekről érdeklődhet Farkas Edit HR Tanácsadónál a +36 20/915-6641-es telefonszámon.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Győr