Ügyvezető igazgató

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

A saját piacán meghatározó, egyes termékek esetében piacvezető termelő és kereskedő vállalat, amely a termékfejlesztés és innováció területén is élen jár, keresi első számú vezetőjét, aki képes azonosulni a vállalat hosszútávú céljaival és stratégiai, fejlesztési irányaival.

Megfelelő jelöltünk a vállalat üzemeltetéséért felelős ügyvezető igazgatója, aki termelési, minőségirányítási, logisztikai és kereskedelmi, pénzügyi területeket irányít operatív szinten, valamint kiemelkedő vezetői képességeinek köszönhetően képes eredményesen irányítani a teljes szervezetet. Az említett területeket gyakorlott vezetők irányítják, így a direkt riportjainak száma 6-7 fő. Képes folyamatos javítási és fejlesztési javaslatokat tenni és a terveket megvalósítani.

Főbb feladatok:

  • Több gyáregység termelésének irányítása termelési vezetőkön keresztül

  • Vezeti és támogatja az alábbi területek vezetőit (pénzügy, beszerzés, logisztika, műszaki vezető, kereskedelmi vezető)

  • Részt vesz a beruházási projektekben, mint döntéshozó

  • A vállalat operatív működésének irányítása

  • A vállalat rövid-, közép- és hosszútávú célkitűzéseinek meghatározásában való részvétel, azok operatív megvalósításának biztosítása

  • A cég gazdasági és pénzügyi működésének biztosítása, felügyelete (pénzügyi vezetőn keresztül)

  • A gyártási területek erőforrásainak tervezése és biztosítása (termelési vezetőkön keresztül)

  • Partneri kapcsolatok fenntartása, erősítése

Ideális jelöltünk:

  • Felsőfokú végzettség

  • Termelő vállalatnál szerzett min. 5 éves vezetői tapasztalat

  • Határozott, dinamikus, gyakorlatias személyiség,

  • Magas minőségtudattal bír,

  • Kiváló számítástechnikai ismeretek,

  • LEAN szemlélet,

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

  • Kellemes, emberközpontú környezet,

  • Folyamatosan bővülő, megújuló és innovatív feladatok

  • Vezetői juttatások (havi fizetés + bónusz + cafetéria + vállalati autó)

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem