TAPASZTALT FOLYAMAT- és RENDSZERSZERVEZŐ / BUSINESS ANALYST

Advisesoft Zrt.

Folyamatszervezőként, vagy informatikusként szívesen vennél részt izgalmas IT projektekben, komplex folyamatfejlesztések megvalósításában, ahol a feladatod az üzleti igények felmérése, a folyamattervezés, a fejlesztőkkel közös megvalósítás és a tesztelés is? Érdekel az új technológiák alkalmazása nagyvállalati környezetben?

Ha a fentiekre igenekkel feleltél, akkor jó eséllyel Téged keresünk!

Az AdviseSoft Zrt. pénzintézeti, eszközfinanszírozási ügyviteli területen működő, innovatív, piacvezető szoftvercég. A cég ügyfelei vezető pénzintézetek. Az AdviseSoft főbb értékei az értékteremtés, a szakmai kiválóság és az innováció, valamint az ügyfélorientált működés és a kiszámítható munkakörülmények közötti egyensúly biztosítása.

Pénzintézeti rendszerek fejlesztésével, tanácsadással foglalkozó, innovatív szoftverfejlesztő cég keres

(folyamatmenedzsment és termékfejlesztés terület)
munkakörbe főállású alkalmazott munkatársat.

Feladatok:

  • A folyamatmenedzsment és termékfejlesztési csoport tagjaként a cégünk által fejlesztett folyamatmenedzsment, és más szolgáltatás orientált (SOA) informatikai rendszerek tervezése, implementálása

  • Folyamat alapú megoldások szállítása ügyfeleink számára

  • Folyamatok modellezése, paraméterezése, optimalizálása, dokumentálása

  • Folyamatmodellek implementálásához szükséges fejlesztések specifikálása

  • Folyamatra jellemző teljesítménymutatók felállítása, mérőszámok és riportok kialakítása

  • Folyamattesztek elvégzése, folyamatok bevezetése, testre szabása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Jártasság az adatbázis-kezelési módszertanokban, illetve az SQL nyelvben

  • Jó problémamegoldó, logikai, együttműködési és kommunikációs készség, konstruktivitás

  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú folyamatszervezői, vagy informatikus végzettség

  • Folyamatmenedzsment, folyamatmodellező eszközök (Aris, Adonis, Mega), és workflow alkalmazások ismerete

  • BPMN 2.0 szabvány ismerete

  • Webes technológiák, XML, Java ismeretek

  • Bankinformatikai területen szerzett tapasztalat

  • Gyakorlat Oracle adatbázis-kezelővel történő alkalmazások fejlesztésében

  • Szoftverfejlesztési tapasztalat SOA környezetben

  • Eszközfinanszírozáshoz kapcsolódó tapasztalatok

  • ERP rendszerek ismerete

  • Nagyvállalati folyamatkatalógus kialakításával kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok a cég új „DynTruss” termékportfóliójának továbbfejlesztésében. Ismertető megtekintése:https://goo.gl/GycSPc.

  • Minőségi munkakörülmények

  • Stabil működési háttér

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

  • Közvetlen teljesítményértékelés

  • Kiszámítható feladatok és elvárások

  • Versenyképes jövedelem

  • Összetartó csapat, egyéni sajátosságok figyelembe vétele

  • Munka és magánélet közötti ésszerű egyensúly

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 1139 Váci út 99.

Jelentkezését a megadott e-mail címre, vagy a Jelentkezés gombra kattintva várjuk!

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • XIII. kerület