Beszerző / Vevőszolgálati munkatárs

MAG45Kft

Vállalatunk több mint 70 éve működik és jelenleg

Beszerző / Vevőszolgálati munkatársat

keres.

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi / gyártási, vagy műszaki végezettség,

  • Legalább 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Önálló, precíz munkavégzés, magabiztos fellépés, képesség csapatmunkára

  • A beszerzési folyamatok tapasztalata és ismerete

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Vevőközpontúság

  • Angol nyelv középfokú ismerete (szóban, írásban)

Feladatok:

  • Beszerzéssel kapcsolatos ügyintézés:

    • Partnerekkel való kapcsolattartás, levelezések bonyolítása

    • Beszállítói megrendelés visszaigazolásainak ellenőrzése, jóváhagyása, határidők figyelése

    • Felszólítás késedelmes szállítás vagy megrendelés visszaigazolás teljesítésére

    • Kezeli a termékinformációkra és a beszállítói árajánlatokra vonatkozó kéréseket / kérdéseket

    • A területét érintő, vállalat által meghatározott célkitűzések és mérőszámok elérése

    • Az összes vevői igény feldolgozása az adott napon – kiküldeni ajánlat kérésre

    • Napi szintű együttműködés a pénzügyi / műszaki terület kollégáival

    • Napi szintű együttműködés a vevővel igények, kérések, illetve gépleállás miatt

    • Hozzájáruljon a beszállítói értékeléshez a beszerzéshez

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat

  • Cafetéria

  • Rugalmas munkaidő

  • Utazási kedvezmény

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Versenyképes fizetés

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezését személyes anyagával angol / magyar önéletrajzzal, és bérigényének a megjelölésével várjuk.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Debrecen