Szoftverfejlesztő mérnök

SEAWING KFT.

A Seawing Kft. a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésében és gyártásában piacvezető vállalat, 2016 októbere óta a nemzetközi háttérrel rendelkező Assa Abloy cégcsoport tajga. Rendszereinket folyamatos fejlesztéssel tartjuk a legmagasabb technológiai szinten. A biztonságtechnikai iparág a hardveres környezeten felül komoly szoftveres iparággá nőtte ki magát, teret engedve a legkülönbözőbb felhasználói igényeknek. Cégünk jelentős szerepet tölt be rendszerintegrátori szinten is, ezért nincs az a technológia, amit ne alkalmaznánk a rendszereinkben.

Fejlesztő csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióra:

Szoftverfejlesztőként napi tevékenységeid között tudhatod:

  • .Net alapú desktop alkalmazás fejlesztését

  • Szoftverspecifikációk összeállítását, dokumentációk készítését

  • Termékbevezetésben való részvételt

  • Műszaki problémák megoldását

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettséggel

  • Legalább 3 éves .Net C# ismerettel

  • MS-SQL ismerettel

  • Kreatív, agilis gondolkodásmóddal

  • Képességgel az önálló és szisztematikus munkavégzésre

  • Dokumentum-olvasás szintű angol nyelvtudással

  • Késztetéssel a kihívások leküzdésére

  • Fiatalos lendületességgel, proaktív személyiséggel

Ezen felül örülünk, ha van tapasztalatod, ismereted:

  • C/C++ programozási környezetben

  • Verziókövető rendszerekben

  • Scrum módszertanban

Az elvégzett munkádat a következő módokon értékeljük:

  • Versenyképes bérezést biztosítunk

  • Széleskörű cafeteria rendszerünkből választhatsz béren kívüli juttatásainkból

  • Szakmai fejlődésedet előtérbe helyezve, oktatásokból és tréningekből választhatsz

  • Betekintést biztosítunk a biztonságtechnika minden formájába

  • Kellemes, innovatív munkakörnyezetben végezheted napi munkádat

  • Heti testmozgásodhoz sportolási lehetőséggel járulunk hozzá

  • Éves szinten céges, családi napokat rendezünk

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed és úgy véled te lehetsz fejlesztő csapatunk legújabb tagja, kérjük, küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat.

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • Székesfehérvár